تبلیغات
هر که دارد هوس کرببلا ...

هر که دارد هوس کرببلا ...
این وبلاگ متوسل به شهید امیر اقدامی می باشد. با وضوی دل وارد شوید.
قالب وبلاگ
در آستانه جهانی شدن اسلام به برکت گفتمان مهدویت هستیم
گزارش روابط عمومی حزب موتلفه اسلامی حبیبی که در پایان نشست دبیران این حزب سخن می گفت، افزود: حضرت مهدی (عج) اکنون بر بام جهان و بر شانه تاریخ ایستاده اند و ما را نظارت می کنند، ما در آستانه جهانی شدن اسلام به برکت گفتمان مهدویت هستیم.

مهدویت یعنی عدالت گسترده جهانی مهدویت یعنی نفی استبداد جهانی و امروز بشریت در مسیر مبارزه با استبداد جهانی توفیقات بزرگی کسب کرده است، مهدویت یعنی عدالت گسترده جهانی و امروز این مهم در ذهنیت جهانیان دارد جا باز می کند.

حضرت مهدی (عج)نیاید فلسفه خلقت زیر سئوال می روداگر حضرت مهدی (عج) نیاید فلسفه خلقت زیر سئوال می رود، او باید بیاید تا بشر را بر سفره الوهیت و عدالت بنشاند.

اجرای عدالت ما را به ظهور نزدیک می کند در روایت داریم حضرت حجت(عج) در پیامی به شیخ مفید فرمودند "اگر شیعیان ما به عدالت رفتار می کردند سعادت ملاقات ما، از آنان سلب نمی شد".

امروز برای ما اجرای عدالت از همه چیز واجب تر است. اجرای عدالت ما را به ظهور نزدیک می کند.

خصومت پایان ناپذیر آمریکا علیه انقلاب اسلامی، ترس از اندیشه مهدویت دبیر کل حزب موتلفه اسلامی خصومت پایان ناپذیر آمریکا علیه انقلاب اسلامی را ترس از اندیشه مهدویت دانست و گفت : غرب، سرمایه داری و لیبرالیسم با اندیشه مهدویت مخالفند و آن را یاغیگری می خوانند.

اندیشه مهدویت یک طراحی الهی برای حکومت خوب در جهان است آنها نمی دانند اندیشه مهدویت یک طراحی الهی برای حکومت خوب در جهان است. بشریت در پرتو مهدویت به کمال می رسد و قدرت عقلانی بشر ارتقاء می یابد و لذا به سراغ توهمات مکاتب غربی از جمله لیبرالیسم نمی رود، طراوت روزگاران و بهار بشریت را در عصر مهدویت تجربه می کند و از شرک ، الحاد و کفر اندیشه غربی فاصله می گیرد.

ما با دشمنی طرف هستیم که تابع هیچ عقلانیتی نیست حبیبی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به فاجعه 12 تیر روز اصابت موشک شلیک شده از ناو آمریکایی به هواپیمای مسافربری جمهوری اسلامی گفت: هیچ منطقی در جهان این جنایت را نمی تواند توجیه کند، ما با دشمنی طرف هستیم که تابع هیچ عقلانیتی نیست به همین دلیل مذاکرات ده ساله جمهوری اسلامی با 1+5 به نتیجه نمی رسد، آنها حتی به عهد ، پیمان ، قول و قرار خود در مذاکرات پایبند نیستند.

پاسخ ما به تهدیدها، مقاومت و آمادگی برای روز موعود است وی با اشاره به تشدید تحریم ها و فشار های آمریکا و قدرت های زور گوی جهان بیان داشت: پاسخ ما به این تهدیدها، مقاومت و آمادگی برای روز موعود است. هیچ نشانه ای وجود ندارد که آمریکا از خصومت خود علیه ملت ایران کاسته است، لذا عقل حکم می کند ما در داخل یکپارچه و متحد عمل کنیم. وحدت قوا از یک سو و وحدت ملت از سوی دیگر پاسخ گوی همه تهدیدات است، آحاد مردم در این رابطه به یاری دولت بشتابند.

دشمن جز به زبان اقتدار، ملت ما را نمی فهمد وی با تجلیل از آمادگی فرزندان شجاع ملت درسپاه پاسداران انقلاب اسلامی خاطر نشان کرد: برگزاری به موقع رزمایش پیامبر اعظم 7 و ارزیابی توان دفاعی سربازان جان بر کف ملت پاسخ خوب و به موقع به تهدیدات دشمن است. دشمن ما جز به زبان اقتدار، ملت ما را نمی فهمد. باید هر روز بر اقتدارمان بیفزاییم تا مرتکب دیوانگی نشود.

دولت تدابیر جدید اقتصادی بکار ببرد دبیر کل حزب موتلفه اسلامی با اشاره به نشست ها و تصمیمات دولت در مقابله با تحریم ها خاطر نشان کرد: باید از اقدامات دولت در مقابله با تحریم ها به ویژه تحریم خرید نفت استقبال کرد، مجلس از این بابت باید از دولت حمایت کند، دولت نیز شرایط اقتصادی ، تحریمها و علل گرانی ها را برای مردم تشریح کند و تدابیر جدید اقتصادی بکار ببرد.

افزایش قیمت برخی اقلام و کالاها ربطی به تحریم ها و تهدید ندارد حبیبی با اشاره به التهابات بازار ادامه داد: دولت باید در تنظیم قیمت در بازار، همت بیشتر بگمارد. برخی می خواهند از وضعیت کنونی سوء استفاده کنند، افزایش قیمت برخی اقلام و کالا ها ربطی به تحریم ها و تهدید ندارد. کسانی که در داخل با دشمن همگرایی می کنند و می خواهند التهاب در بازار پدید آورند باید شلاق تعزیرات را بر سر خود حس کنند.

تبریک انتقال قدرت از نظامیان به منتخب مردم مصر وی همچنین درخصوص آخرین تحولات مصر خاطر نشان کرد: ما انتقال قدرت از نظامیان به محمد مرسی منتخب مردم مصر را تبریک می گوئیم و برای ایشان آرزوی توفیق و بهروزی می کنیم. حبیبی تصریح کرد: موفقیت آقای مرسی در پاسخ به مطالبات انقلاب مردم مصر بستگی دارد، او باید در قرارداد های مصر با رژیم صهیونیستی تجدید نظر کند و در بازگشت جهان اسلام تعجیل نماید، آینده مصر بسیار روشن است و آثار انقلاب مردم مصر بزودی در دیگر کشورهای اسلامی دیده خواهد شد.

تصمیمات اجلاس ژنو ضمانت اجرایی ندارد دبیر کل حزب موتلفه اسلامی در پایان با اشاره به شکست آمریکا در اجلاس ژنو در مورد سوریه اظهار داشت: هر گونه تصمیم سازی برای آینده سوریه بدون در نظر گرفتن ملت سوریه آب در هاون کوبیدن است. تصمیمات اجلاس ژنو ضمانت اجرایی ندارد به ویژه آنکه بین دیدگاههای جهانی، چین و روسیه با آمریکا فاصله زیادی وجود دارد.

 
طبقه بندی: بیداری اسلامی ،
[ 27 بهمن 91 ] [ 10:29 ق.ظ ] [ خادم شهداء ] [ دیدگاه؟ ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

دیروز از هرچه بود گذشتیم امروزاز هرچه بودیم گذشتیم آنجا پشت خاکریز بودیم واینجا در پناه میز دیروز دنبال گمنامی بودیم وامروز مواظبیم ناممان گم نشود جبهه بوی ایمان می داد واینجا ایمانمان بو میدهد آنجا درب اتاقمان می نوشتیم«یا حسین فرماندهی ازآن توست» الان مینویسیم«بدون هماهنگی وارد نشوید» الهی! نصیرمان باش تا بصیر گردیم، بصیرمان کن تا از مصیر برنگردیم و آزادمان کن تا اسیر نگردیم
قسمتی از وصیتنامه ی سردار شهید شوشتری
نویسندگان
آخرین مطالب
لیست آخرین مطالب
لینک دوستان
پیوندهای روزانه
آرشیو مطالب
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب