تبلیغات
هر که دارد هوس کرببلا ...

هر که دارد هوس کرببلا ...
این وبلاگ متوسل به شهید امیر اقدامی می باشد. با وضوی دل وارد شوید.
قالب وبلاگ

رئیس مرکز مطالعات جنوب عراق با یگانه توصیف کردن انقلاب اسلامی ملت ایران در سال 57 از این انقلاب به عنوان موتور محرکه جریان بیداری اسلامی در منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا نام برد.

 

"علی رمضان الاوسی" رئیس مرکز مطالعات جنوب عراق در گفت‌وگو با خبرنگار بین‌الملل فارس با بیان اینکه حضرت امام خمینی (ره) در دوران حیات پر برکت خود چنین دورانی را پیش‌بینی کرده بود، گفت: آنچه حضرت امام خمینی(ره) در سال 57 انجام داد احیای مجدد اسلام و تشکیل حکومتی مشابه حکومت پیامبر (ص) در صدر اسلام بود.

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران به مدت سی و چهار سال خواب راحت را از چشم دشمنان ربوده است تاکید کرد: کینه دشمنان بیانگر آن است که این مستکبران با اصل اسلام مشکل دارند و پیروزی انقلاب اسلامی با احیای مجدد اسلام این کینه‌ها را تشدید کرده است.

رئیس مرکز مطالعات جنوب عراق با بیان اینکه خیزش‌های اسلامی منطقه امان غرب را بریده است تصریح کرد: استکبار جهانی به دنبال حفظ سلطه و منافع خود در کشورهای انقلابی است از اینرو راههای متفاوتی را برای مقابله با این خیزش‌ها بکار گرفته است. با اشاره به اینکه از سی و چهار سال پیش تاکنون تمام دنیای استکبار در مقابل ایران اسلامی ایستاده بود، تاکید کرد:اکنون زمانی فرا رسیده است که تمام دنیای استکبار در برابر جهان اسلام گارد گرفته و در برابر سطله مسلمانان بر سرنوشتشان ایستادگی می‌کند.

آنچه که امروزه در مصر و تونس مشاهده می‌کنیم نمونه پنهان مصادره انقلاب‌های مردمی از سوی آمریکا و هم‌پیمانان این کشور در منطقه است.

وی نمونه آشکار مصادره انقلاب‌های مردمی از سوی اشغالگران را اشغال کشور لیبی توسط نظامیان آمریکا و هم‌پیمانان غربی‌اش عنوان کرد و هدف از این مداخلی نظامی را سیطره آمریکا بر منابع نفت این کشور دانست.

رئیس مرکز مطالعات جنوب عراق با طرح این پرسش که آمریکا چرا سراغ کشورهای فقیر نمی‌رود و هیچ‌گونه دخالت مستقیم و نظامی در این کشورها ندارد پاسخ داد: آمریکا چون منافع مستقیمی در کشورهای فقیر ندارد به سمت این کشورها نمی‌رود.

رئیس مرکز مطالعات جنوب عراق با اشاره به وضعیت لیبی پس از دخالت نظامی آمریکا در این کشور تاکید کرد: آنچه آمریکا پس از قذافی برای مردم لیبی بر جای گذاشت چیزی نیست به جز تاسیسات زیربنایی نابود شده و سیل نظامیان آمریکایی و اروپایی است که برای طولانی‌تر کردن مدت اشغال خود بمباران مناطق مختلف لیبی را سر لوحه کار خو قرار داده‌اند.

الاوسی مهم‌ترین دستاورد بیداری اسلامی در منطقه را تلاقی دو نیروی اراده ملت‌ها با برنامه‌های واشنگتن در منطقه توصیف کرد و اظهار داشت: آمریکا که تا پیش از این به فکر تشکیل خاورمیانه آمریکایی بود اکنون در برابر اراده ملت‌ها متوقف شده و به دنبال راه چاره‌ای برای برون رفت از مشکلات و موانع ناشی از انقلاب‌های مردمی است.

وی همچنین با ساختگی توصیف کردن حوادث سوریه تاکید کرد: آنچه در سوریه می‌گذرد یک نمایش ساختگی از سوی آمریکا و هم‌پیمانانش در منطقه برای براندازی نظام سوریه است تا به این وسیله شکست خود در از دست دادن پشتیبانی حسنی مبارک را جبران کرده باشد و با روی کار آوردن نظام پشتیبان دیگری در یکی از کشورهای منطقه، امنیت از دست رفته رژیم صهیونیستی را به این رژیم اشغال‌گر باز گردانند.

رئیس مرکز مطالعات جنوب عراق بار دیگر نسبت به مصادره انقلاب‌های اسلامی نوپا از سوی آمریکا و هم‌پیمانان غربی‌اش هشدار دارد و ملت‌های منطقه رابه بیداری و هوشیاری در برابر توطئه‌های آشکار و نهان دشمنان اسلام فراخواند.
طبقه بندی: بیداری اسلامی ،
[ 26 بهمن 91 ] [ 04:49 ب.ظ ] [ خادم شهداء ] [ نظرات ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

دیروز از هرچه بود گذشتیم امروزاز هرچه بودیم گذشتیم آنجا پشت خاکریز بودیم واینجا در پناه میز دیروز دنبال گمنامی بودیم وامروز مواظبیم ناممان گم نشود جبهه بوی ایمان می داد واینجا ایمانمان بو میدهد آنجا درب اتاقمان می نوشتیم«یا حسین فرماندهی ازآن توست» الان مینویسیم«بدون هماهنگی وارد نشوید» الهی! نصیرمان باش تا بصیر گردیم، بصیرمان کن تا از مصیر برنگردیم و آزادمان کن تا اسیر نگردیم
قسمتی از وصیتنامه ی سردار شهید شوشتری
نویسندگان
آخرین مطالب
لیست آخرین مطالب
لینک دوستان
پیوندهای روزانه
آرشیو مطالب
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب