تبلیغات
هر که دارد هوس کرببلا ...

هر که دارد هوس کرببلا ...
این وبلاگ متوسل به شهید امیر اقدامی می باشد. با وضوی دل وارد شوید.
قالب وبلاگ


چند روزی بود دلم گرفته بود نمیدونم شاید بیشتر به خاطر جشن هایی بود که بخاطر ولادت امام رضا(ع) از تلوزیون پخش میشد که دوست داشتم اونجا بودم ولی نمیشد.حالم خیلی بد بود قرار بود با چند تا ازدوستام راهیان غرب برم آخه پارسال 28 شهریوراونجا تولدمو کنار شهدای گمنام جشن گرفتم ولی امسال کاری برام پیش اومد که نشد خیلی داغون بودم به یکی از دوستام زنگ زدم گفتم که نمیتونم راهیان برم گفتم برای یک روز هم شده بیا بریم مشهد یا قم که گفت چرا اینقد عجله داری بمون یه چند روزه دیگه تعطیلات تموم میشه میریم گفتم پارسال من تولدمو مهمون  شهدای گمنام بودم حالا که نمیتونم برم بیا بریم یه جا زیارت گفت میدونی پنچ شنبه قراره 5تا شهید گمنام بیارن گفتم من پارسال مهمون اونا و چشنمو با اونا گرفت حالا اونا اومدن پیش ما،آنقد گریه ام گرفته بود که نتونستم حرفی بزنم خیلی خوشحال شدم که شهدا به ما نظر دارن.

و امروز تصاویری که از تلویزیون پخش شد مطمئن شدم که شهدا رو به شهر ما میارن اما هر موقع که اسمشون می اومد، ضربان قلبم شدیدتر می شد و دلم هری می ریخت. با این حال که نمی شناختمشان امّا... هر چه بودند،دوستشان داشتم.

نمی دانم برای چه دوستت داشتم. من تو را نمی شناسم و حتی نمی دانم اسمت چیست؟ قصه های زیادی شندیده بودم، اما تو قصه نبودی،

می دانی! برای این دوستت دارم که بوی حسین(ع) می دهی؛ یاد و خاطره ات بوی کربلا میدهد و بوی عباس(ع).

حالا فهمیدی برای چه دوستت دارم؟ به خاطر اینکه شهیدی!

به راستی ما چه گل هایی رو از دست دادیم...

اونهایی که دوست دارن این شهدای گمنام اون دنیا شفاعتمون رو پیش خدا بکنه و همه انچه رو که میخوایم ازشون بگیریم همه با هم یک حمد و توحید نثارشان کنیم.

یازهرا(س)

تشیع پاک شهدای گمنام فردا ساعت 9 صبح از پل عراق رشت(میدان پاسداران) به سمت میدان شهرداری

 
طبقه بندی: موضوع آزاد،
[ 27 شهریور 92 ] [ 08:31 ب.ظ ] [ خادم شهداء ] [ نظرات ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

دیروز از هرچه بود گذشتیم امروزاز هرچه بودیم گذشتیم آنجا پشت خاکریز بودیم واینجا در پناه میز دیروز دنبال گمنامی بودیم وامروز مواظبیم ناممان گم نشود جبهه بوی ایمان می داد واینجا ایمانمان بو میدهد آنجا درب اتاقمان می نوشتیم«یا حسین فرماندهی ازآن توست» الان مینویسیم«بدون هماهنگی وارد نشوید» الهی! نصیرمان باش تا بصیر گردیم، بصیرمان کن تا از مصیر برنگردیم و آزادمان کن تا اسیر نگردیم
قسمتی از وصیتنامه ی سردار شهید شوشتری
نویسندگان
آخرین مطالب
لیست آخرین مطالب
لینک دوستان
پیوندهای روزانه
آرشیو مطالب
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب